Tee Times |
Position 1
|
Position 2
|
Position 3
|
Position 4
|
---|
1. 8:09 am (1) |
Garrett Willis, 12
IND
/ Homestead |
Ty Gingerich, 11
/ Guerin Catholic |
Drew Pickering, 11
IND
/ Heritage Christian | |
2. 8:18 am (1) |
Brody McCoy, 12
IND
/ Muncie Central |
Ethan Stanley, 11
IND
/ Bedford NL |
Jake Bennett, 12
IND
/ Greencastle | |
3. 8:27 am (1) |
Chris Clark, 12
/ Evansville Memorial |
Harrison Eades, 11
/ Floyd Central |
Colin Nasser /Eric Herbst
/ Zionsville | |
4. 8:36 am (1) |
Andrew Moats, 11
/ Evansville Memorial |
Christian McIntosh, 9
/ Floyd Central |
Reid VonDielingen, 11
/ Zionsville | |
5. 8:45 am (1) |
Matthew Godsey, 10
/ Evansville Memorial |
Reece Compton, 10
/ Floyd Central |
Drew Wood, 12
/ Zionsville | |
6. 8:54 am (1) |
Ben Hoagland, 10
/ Evansville Memorial |
Jack Lilly, 12
/ Floyd Central |
Lucas Beck, 12
/ Zionsville | |
7. 9:03 am (1) |
Justin Drake, , 11
/ Evansville Memorial |
Dylan Zink, 12
/ Floyd Central |
Joey Ranieri, 12
/ Zionsville | |
8. 9:12 am (1) |
Sam Crousore, 10
/ Hamilton SE |
Grant Wargo, 12
/ Penn |
Drew Cates, 10
/ Evansville North | |
9. 9:21 am (1) |
Mekheil Garcia, 10
/ Hamilton SE |
Zachary Hale, 12
/ Penn |
Chase Claymier, 10
/ Evansville North | |
10. 9:30 am (1) |
Sam Smith, 11
/ Hamilton SE |
Bazil Furry, 10
/ Penn |
James Hevron, 12
/ Evansville North | |
11. 9:39 am (1) |
John Cherry, 11
/ Hamilton SE |
Joshua Yoder, 10
/ Penn |
Mitchell Johnson, 10
/ Evansville North | |
12. 9:48 am (1) |
Daivic Akala, 11
/ Hamilton SE |
Benjamin Szklarek, 12
/ Penn |
Stewie Hobgood, 11
/ Evansville North | |
13. 9:57 am (1) |
Luke DeHaven, 11
/ Center Grove |
Curtis Robertson, 12
/ Carmel |
Chris Murphy, 12
/ Indpls. Cathedral | |
14. 10:06 am (1) |
Alex Heck, 10
/ Center Grove |
Luke Prall, 10
/ Carmel |
David Cooke/ Braden Estes
/ Indpls. Cathedral | |
15. 10:15 am (1) |
Logan Anderson, 11
/ Center Grove |
Cole Harris, 11
/ Carmel |
Luke Mattingly, 11
/ Indpls. Cathedral | |
16. 10:24 am (1) |
Sam Jean, 12
/ Center Grove |
Clay Stirsman, 10
/ Carmel |
Danny Paris, 12
/ Indpls. Cathedral | |
17. 10:33 am (1) |
Noah Gillard, 12
/ Center Grove |
Nick Dentino, 11
/ Carmel |
Austin Vukovits, 12
/ Indpls. Cathedral | |
18. 8:00 am (10) |
Harley Kruschwitz, 10
IND
/ Manchester |
Peyton Snoeberger, 11
IND
/ Seeger |
Joey Wiseman, 11
IND
/ Corydon Central |
Nic Hofman, 10
IND
/ Harrison (WL) |
19. 8:09 am (10) |
Jay Williams, 12
IND
/ Jeffersonville |
Mitchell Davis, 12
IND
/ Chesterton |
Brady Wheeler, 11
IND
/ New Castle | |
20. 8:18 am (10) |
Ariel De Luna, 10
/ FW Bishop Dwenger |
Tom Goode/ Connor Joseforsky
/ Castle |
Luke Ommen, 9
/ Madison | |
21. 8:27 am (10) |
Corey Ryan, 10
/ FW Bishop Dwenger |
Jacob Reimer, 10
/ Castle |
Trent Jameison, 11
/ Madison | |
22. 8:36 am (10) |
Dan Kimes, 11
/ FW Bishop Dwenger |
Brycen Moore, 11
/ Castle |
Drew Barron, 11
/ Madison | |
23. 8:45 am (10) |
Logan Ryan, 12
/ FW Bishop Dwenger |
Walker Beck, 11
/ Castle |
Case Kiefer, 12
/ Madison | |
24. 8:54 am (10) |
Luke Miller, 12
/ FW Bishop Dwenger |
Adam Bratton, 10
/ Castle |
Landon Conner, 12
/ Madison | |
25. 9:03 am (10) |
Jack Miller, 12
/ Brebeuf |
Joe Whallon, 11
/ Noblesville |
Arthur Davidson, 9
/ Culver Academies | |
26. 9:12 am (10) |
Max Moroknek, 12
/ Brebeuf |
Kyle Claussen, 12
/ Noblesville |
Chase Frantti, 11
/ Culver Academies | |
27. 9:21 am (10) |
Billy McCullough, 10
/ Brebeuf |
Jack Barnes, 12
/ Noblesville |
Joshua Bellin, 10
/ Culver Academies | |
28. 9:30 am (10) |
Drew Wrightson, 9
/ Brebeuf |
Jacob Deakyne, 11
/ Noblesville |
Michael Perea, 11
/ Culver Academies | |
29. 9:39 am (10) |
Nick Frey, 12
/ Brebeuf |
Clay Merchent, 11
/ Noblesville |
Lake Genenbacher, 12
/ Culver Academies | |
30. 9:48 am (10) |
Jackson Seagrave, 10
IND
/ Triton Central |
Michael Anthony, 12
IND
/ SB St. Joseph |
Isaac Rohleder, 11
IND
/ Evansville Mater Dei | |
31. 9:57 am (10) |
Kasey Lilly, 11
IND
/ Plainfield |
Henry Kiel, 11
IND
/ Columbus North |
Andrew Lewis, 12
IND
/ Westfield | |
32. 10:06 am (10) |
Nicholas Gushrowski, 10
IND
/ Michigan City |
Matthew Semler, 9
IND
/ Indpls. Chatard |
Stephen Bolan, 9
IND
/ FW Bishop Luers | |
33. 10:15 am (10) |
Braden Kattman, 12
IND
/ Homestead |
Jackson Franchville, 12
IND
/ Cascade |
Hunter Mefford, 11
IND
/ Southwestern | |