UConn Invitational at GreatHorse

Oct. 7 to Oct. 9, 2018 Hosted by UNIVERSITY OF CONNECTICUT @ Hampden, MA

Tee Times for Round 3

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
1. 8:30 am (1) Michael Tanaka / Lehigh Pudge Williams / Siena College Jack Casler / Cornell
2. 8:40 am (1) Lee Hammerschmidt / Lehigh Jack Brown / Siena College Michael May / Cornell
3. 8:50 am (1) Eamon Marone / Lehigh Jack Bellardini / Siena College Noah Schwartz / Cornell
4. 9:00 am (1) Ryan Kelly / Lehigh Brad Whitaker / Siena College Charlie Dubiel / Cornell
5. 9:10 am (1) Owen Quinn / Lehigh Jared Nelson / Siena College Tianyi Cen / Cornell
6. 9:20 am (1) Trey Croney / Lafayette Andrew Huber / Colgate Nathan Bazant / Rider
7. 9:30 am (1) Will Halamndaris / Lafayette Alejandro Soto / Colgate Jake Sollon / Rider
8. 9:40 am (1) Brendan Cronin / Lafayette Ryan Skae / Colgate Andrew Forjan / Rider
9. 9:50 am (1) Ryan Tall / Lafayette Connor Scannell / Colgate Austin Devereux / Rider
10. 10:00 am (1) Cole Berger / Lafayette Dean Naime / Colgate Thomas Durkin / Rider
11. 10:10 am (1) Tim Umphrey / UCONN Sam McNulty / Hartford Clifford Lindholm / Sacred Heart
12. 10:20 am (1) Chandler Morris / UCONN Ryan Tomaso / Hartford Hector Gutierrez / Sacred Heart
13. 10:30 am (1) Nicklaus Harrington / UCONN Eric Evans / Hartford Alex Manner / Sacred Heart
14. 10:40 am (1) Drake Hull / UCONN Matthew Schwab / Hartford Saptak Talwar / Sacred Heart
15. 10:50 am (1) Jimmy Hervol / UCONN Elias Gross / Hartford Nathan Kim / Sacred Heart
16. 8:30 am (10) Jayden Brown / Long Island-Brooklyn Jason Salameno / Fairfield Jake Ratti / Bryant
17. 8:40 am (10) Daniel Reale / Long Island-Brooklyn Patrick Ryan / Fairfield Nick Piersall / Bryant
18. 8:50 am (10) Kyle Underwood / Long Island-Brooklyn Tom Urciuoli / Fairfield Doug Champagne / Bryant
19. 9:00 am (10) Manuel Sosa / Long Island-Brooklyn Finn McGinnis / Fairfield Matthew Stafford / Bryant
20. 9:10 am (10) George Helsby / Long Island-Brooklyn James Tyer / Fairfield Connor Henderson / Bryant
21. 9:20 am (10) Michael Stewart / Saint Peter's Abelardo Yepez  IND  / Long Island-Brooklyn Payton Kim  IND  / Bryant
22. 9:30 am (10) Stanley Garrant / Saint Peter's Vincent Dicosimo  IND  / Long Island-Brooklyn Andrew Warfield  IND  / Bryant
23. 9:40 am (10) David Powers / Saint Peter's Blake Kelley  IND  / UCONN Ryan Brown  IND  / Bryant
24. 9:50 am (10) Mike Winter / Saint Peter's Jack Boulger  IND  / UCONN Jacob Zaranek  IND  / Fairfield
25. 10:00 am (10) Melvin Morales / Saint Peter's Rodrigo Sanchez  IND  / UCONN Alex Lin  IND  / Cornell
26. 10:10 am (10) Zach Iannone  IND  / UCONN Dan Frodigh  IND  / Hartford Kazuki Osawa  IND  / Lafayette
27. 10:20 am (10) Nick Hampoian  IND  / UCONN Jared Winiarz  IND  / Hartford Andrew Lombardo  IND  / Colgate
28. 10:30 am (10) Finn Boynton  IND  / UCONN Peter Gehris  IND  / Hartford Quinn McGinley  IND  / Colgate