No Hole by Hole Scores were Reported.
Player | Team | Rounds | Total | To Par |
---|---|---|---|---|
1 | ||||
Stewart Ligon | J J Pearce High | 77 | 77 | +6 |
*Parker Samuelson | Sherman High | 79 | 79 | +8 |
Adam Gallo | J J Pearce High | 79 | 79 | +8 |
Luke Kirkpatrick | Lake Highlands High | 79 | 79 | +8 |
Jake Renfro | Rockwall-Heath High | 80 | 80 | +9 |
Tyler Crumpton | Greenville High | 82 | 82 | +11 |
Wesley Crumpton | Greenville High | 82 | 82 | +11 |
Cullen Embry | J J Pearce High | 83 | 83 | +12 |
Aden Althaus | J J Pearce High | 83 | 83 | +12 |
Colby Altom | Lake Highlands High | 84 | 84 | +13 |
Matthew Davis | Jesuit College Prep | 84 | 84 | +13 |
Josh Strese | Lake Highlands High | 84 | 84 | +13 |
Blake Addison | Lake Highlands High | 84 | 84 | +13 |
James Farmer | Jesuit College Prep | 84 | 84 | +13 |
Josh Bishop | Lake Highlands High | 85 | 85 | +14 |
Max Reimer | Jesuit - B Team | 85 | 85 | +14 |
Hudson Johnston | Jesuit College Prep | 86 | 86 | +15 |
Gordon Schmerbeck | Jesuit College Prep | 86 | 86 | +15 |
Jared Bockemehl | Richardson High | 87 | 87 | +16 |
Brady Diggs | Greenville High | 87 | 87 | +16 |
Ashton Casey | Jesuit - B Team | 89 | 89 | +18 |
Travis Craft | J J Pearce High | 89 | 89 | +18 |
Seth Govender | Rockwall-Heath High | 89 | 89 | +18 |
Jacob Jackson | Royse City High | 89 | 89 | +18 |
Trevor Petrosky | Rockwall-Heath High | 89 | 89 | +18 |
Jack Wright | Jesuit - B Team | 90 | 90 | +19 |
Jack Gordon | Rockwall-Heath High | 92 | 92 | +21 |
Jack Young | Jesuit College Prep | 92 | 92 | +21 |
Logan Johnson | Royse City High | 94 | 94 | +23 |
Lanie Sinclair | Chester W Nimitz High | 94 | 94 | +23 |
Joe Magnani | Jesuit - B Team | 94 | 94 | +23 |
Chad Vigen | Chester W Nimitz High | 95 | 95 | +24 |
*Zane Truly | Sherman High | 95 | 95 | +24 |
Kaulin Stanger | Caddo Mills High | 96 | 96 | +25 |
Travis George | Royse City High | 96 | 96 | +25 |
Hunter Stroud | Greenville High | 96 | 96 | +25 |
Collin Campbell | North Forney High | 97 | 97 | +26 |
Graham Stevens | Richardson High | 98 | 98 | +27 |
Ryan Blair | Rockwall-Heath High | 98 | 98 | +27 |
Anthony Hayes | Royse City High | 99 | 99 | +28 |
Hunter Aycock | Caddo Mills High | 103 | 103 | +32 |
Ethan McCoskey | Richardson High | 103 | 103 | +32 |
Kyle Weidner | Richardson High | 105 | 105 | +34 |
Parker Pogue | Royse City High | 105 | 105 | +34 |
Justin Pate | Caddo Mills High | 105 | 105 | +34 |
Manuel Lara-Mejia | Mesquite High | 106 | 106 | +35 |
*Sam Kiely | L V Berkner High | 107 | 107 | +36 |
Mason Acuna | North Forney High | 109 | 109 | +38 |
Zach Tippetts | Caddo Mills High | 117 | 117 | +46 |
Josh Hicks | Mesquite High | 117 | 117 | +46 |
Colt Cooper | Caddo Mills High | 118 | 118 | +47 |
Armani Valero | Chester W Nimitz High | 120 | 120 | +49 |
Tristen Ross | Chester W Nimitz High | 120 | 120 | +49 |
*Shawn spencer | L V Berkner High | 125 | 125 | +54 |
Aaron Salinas | Mesquite High | 130 | 130 | +59 |
Jesse Lopez | Mesquite High | 130 | 130 | +59 |
Blake Quintana | North Forney High | 131 | 131 | +60 |
Spenser Benway | North Forney High | 136 | 136 | +65 |
*Blu Qualls | Sherman High | 139 | 139 | +68 |