The Rebel Beach

Feb. 26 to Feb. 27, 2018 Hosted by UNLV @ Las Vegas, NV

Scorecards coming in.

Tee Times for Round 3

"A" groups tee off first in Shotgun format

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
24. 8:30 am (15a) Felicia Taverrite  IND  / Long Beach State Sarah Hankins  IND  / Wyoming
23. 8:30 am (15b) Texie June Petchel  IND  / UNLV Emma Edwards  IND  / New Mexico Breann Fox  WD   IND  / Long Beach State
22. 8:30 am (14) Yang Liu  IND  / UNLV Zoey Akagi-Bustin  IND  / New Mexico Jacqui Ngo  IND  / UC Irvine
21. 8:30 am (13a) Shannon Oh  IND  / UNLV Euna Pak  IND  / Long Beach State Carly Akine  IND  / Northern Arizona
20. 8:30 am (13b) Brooke Nolte / Colorado State Valeria Patino / University of Idaho Caitlyn Skavdahl / Wyoming
19. 8:30 am (12) Ellen Secor / Colorado State Michelle Kim / University of Idaho Gabrielle Gibson / Wyoming
18. 8:30 am (11a) Jessica Sloot / Colorado State Kendall Gray / University of Idaho Erin Sargent / Wyoming
17. 8:30 am (11b) Katrina Prendergast / Colorado State Sophie Hausmann / University of Idaho Kaylee Knadler / Wyoming
16. 8:30 am (10a) Haley Greb / Colorado State Laura Gerner / University of Idaho Megan Knadler / Wyoming
15. 8:30 am (10b) Emma Reyes / Northern Arizona Alexandra Moisand / New Mexico Jenny Krause / Nevada
14. 8:30 am (9a) Kaitlyn Saum / Northern Arizona Reva Morris / New Mexico Katy Rutherford / Nevada
13. 8:30 am (9b) Sierra Bezdicek / Northern Arizona Ingrid Gutierrez / New Mexico Jordan Keyser / Nevada
12. 8:30 am (8a) Sofia Anokhina / Northern Arizona Caroline Jansson / New Mexico Chaithra Katamneni / Nevada
11. 8:30 am (8b) Loren Skibba / Northern Arizona Darian Zachek / New Mexico Celyn Khoo / Nevada
10. 8:30 am (7) Anna Kennedy / BYU Maria Davis / Long Beach State Breanne Jones / UC Irvine
9. 8:30 am (6) Annie Yang / BYU Haley Tygret / Long Beach State Sabrina Li / UC Irvine
8. 8:30 am (5a) Rose Huang / BYU Jennifer Yu / Long Beach State Janet Yeo / UC Irvine
7. 8:30 am (5b) Naomi Soifua / BYU Cara Barker / Long Beach State Kaley In / UC Irvine
6. 8:30 am (4) Kendra Dalton / BYU Holland Shourds / Long Beach State Avery French / UC Irvine
5. 8:30 am (3a) Alyssa Getty / UNLV Roanne Tomlinson / Kennesaw State Kie Purdom / Ole Miss
4. 8:30 am (3b) Mackenzie Raim / UNLV Henriette Nielsen / Kennesaw State Conner Beth Ball / Ole Miss
3. 8:30 am (2) Elizabeth Prior Madison Caldwell / Kennesaw State Katy Harris / Ole Miss
2. 8:30 am (1a) Nastasia Kossacky / UNLV Charlotte Charrayre / Kennesaw State Pi-Lillebi Hermansson / Ole Miss
1. 8:30 am (1b) Polly Mack / UNLV Clara Aveling / Kennesaw State Julia Johnson / Ole Miss