Dayton Flyer Invitational

Oct. 15 to Oct. 16, 2018 Hosted by University of Dayton @ Kettering, OH

Tee Times for Round 3

"A" groups tee off first in Shotgun format

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
25. 11:00 pm (18a) Ryan Flick  IND  / Dayton Will Simmons  IND  / Davidson Owen Tucci  IND  / Oakland
24. 11:00 pm (18b) Frankie Morgan  IND  / Dayton Cole Walter  IND  / Davidson Nate Arnold  IND  / Wright State
23. 11:00 pm (17) Andrew Hinkebein  IND  / Dayton Curtis Hughes  IND  / Bowling Green Cameron Root  IND  / Marshall University
22. 11:00 pm (16) Connor Quigley  IND  / Dayton Avery Green  IND  / Northern Kentucky Dan Anfield  IND  / Illinois State
21. 11:00 pm (15) Ty DeBonis  IND  / Northern Kentucky Josh Keating  IND  / Fort Wayne
20. 11:00 pm (14) Brady Howell / Northern Kentucky Davis Root / Wright State Cody White / Fort Wayne
19. 11:00 pm (13a) Alex Doss / Northern Kentucky Cole Corder / Wright State Clark Tiller / Fort Wayne
18. 11:00 pm (13b) Jacob Vrolijk / Northern Kentucky Mitch Lehigh / Wright State Eric Brinker / Fort Wayne
17. 11:00 pm (12) Logan Gamm / Northern Kentucky Bryce Haney / Wright State Callahan Elzey / Fort Wayne
16. 11:00 pm (11) Jacob Poore / Northern Kentucky Austin Schoonmaker / Wright State Zach Schroeder / Fort Wayne
15. 11:00 pm (10a) David Rauer / Illinois State Nick Hofland / Bowling Green Anthony Comito / Oakland
14. 11:00 pm (10b) Andrew O'Brien / Illinois State Rodrigue Vie / Bowling Green Colin Sikkenga / Oakland
13. 11:00 pm (9) Joel Durnford / Illinois State Noah Firestone / Bowling Green Marc Norton / Oakland
12. 11:00 pm (8a) Trent Wallace / Illinois State Trey Walker / Bowling Green Thomas Giroux / Oakland
11. 11:00 pm (8b) Dave Perkins / Illinois State Pablo Heredia Iglesias / Bowling Green Chris Handy / Oakland
10. 11:00 pm (7) Brad Plaziak / Marshall University Grant Boyson / DePaul Branden Mounce / Bradley
9. 11:00 pm (6a) Will Straub / Marshall University Perry Chong / DePaul Michael Mounce / Bradley
8. 11:00 pm (6b) Cole Moore / Marshall University Charlie Spencer-White / DePaul Dan Lensing / Bradley
7. 11:00 pm (5) Kyle Mitchell / Marshall University Campbell Wolf / DePaul Charles Jahn / Bradley
6. 11:00 pm (4) Thomas Frazier / Marshall University Joey McCarthy / DePaul Drake Bushong / Bradley
5. 11:00 pm (3) Blake Solomon / Dayton Clayton Tribus / Davidson Miles DeMeusy / Cleveland State
4. 11:00 pm (2a) Hayden Zimmerer / Dayton Alex Ross / Davidson Jack Hanus / Cleveland State
3. 11:00 pm (2b) Ryan Clements / Dayton Viraj Garewal / Davidson Jules Blakely / Cleveland State
2. 11:00 pm (1a) Domenic Maricocchi / Dayton Hoke Carlton / Davidson Zak Supelak / Cleveland State
1. 11:00 pm (1b) Jake Gilkison / Dayton Jack Lang / Davidson Zach Robbins / Cleveland State